Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat

Ankara nakliyat hizmeti veren firmamız hem şehir içi hem şehirlerarası olarak imkanlar sunmaktadır. Asansörlü taşımacılık ve güvenli taşıma hizmetiyle rakiplerinden kendini ayrıştıran özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Değerli müşterilerimiz bununla birlikte taşıma hizmetimizde bize ulaşan müşterilerimize özel indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Piyasada ki rakiplerinden çok daha ucuza ve güvenilir taşıma hizmet sunmaktayız. Bizi direkt olarak arayarak veya whatsapp iletişim merkezine bağlanarak ilgili arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Taşıma sektöründe yıllardır hizmet veren nakliye firmamız ev taşıma, iş yeri taşıma veya depo taşıma gibi birçok kurumsal ve kişisel müşterilere hizmet vermektedir. Siz değerli müşterilerimiz için hazırladığımız referanslarımızı web sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Bu hizmet sektöründe güven ve özenin ön planda tutulduğunun farkındayız. Ankara nakliyat hizmeti veren firmamızda eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenerek zarar görmeden taşınması ve bunu güvenli bir şekilde yapmak bizim için ön planda tutulmaktadır. Sizlerin güvenini sağlamaya devam edeceğiz.

Şehir İçi Nakliyat Ankara

Ankara nakliyat
Ankara nakliyat

Şehir içi nakliyat Ankara merkezli firmamızda Türkiye’nin dört bir yanına yapılmaktadır. Önceden randevu ve keşif yapılarak kesin fiyat verilen firmamız üzerinden sizde anında teklif alabilirsiniz. Bunun yanında asansörlü veya asansörsüz taşıma ve paketleme gibi uzmanlık gerektiren konular hakkında ilgili arkadaşlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz. Ankara nakliyat hizmeti veren firmamız daima sizlerin memnuniyeti için çalışmaktadır.

Hepimiz biliriz, taşınmak oldukça yorucu ve zor bir iştir. Hatta kimi zaman taşınmanın vereceği yorgunluğu düşünüp taşınmaktan dahi vazgeçeriz. Ancak tecrübeli ve güvenli bir nakliye şirketi ile tüm bu stres yerini yeni evinizin heyecanına bırakır. Bu alanda uzun yıllardır faaliyet gösteren firmamız Ankara nakliyat olarak tecrübeli ekibimiz ve üst düzey ekipmanlarımız ile sizleri bu stresten kurtararak güvenli taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Biz neler yapıyoruz?

  • Büyükşehir oluşu ve ilçeler arası mesafe göz önünde bulundurulduğunda Ankara şehir içi nakliye hizmeti hassasiyet gerektiren ciddi bir iştir ve eşyalarınızın özenli bir şekilde paketlenmesi gerekmektedir. Firma olarak bu hassasiyetin bilincinde olup tüm eşyalarınız kullanım özelliklerine göre özel ambalajlarla paketlenir ve nakliyeye hazır duruma getirilir.
  • Eşyalarınızın güvenli taşınabilmesi için yerinde demonte işlemleri yapılır ve gittiğiniz yerde tekrar monte edilerek kullanıma hazır hale getirilir.
  • İstenmeyen olası kaza ve durumlara karşı nakliye sigortası yapılarak eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması sağlanır.
  • Demonte işlemleri yapılmış ve paketlenmiş tüm eşya ve yüklerinizin sarsıntılara karşı güvenli taşınabilmesindeki en önemli unsur ise araca dikkatli ve düzgün yerleştirmektir. Ankara şehir içi nakliye alanında uzmanlaşmış firmamızın tecrübeli ekibi sayesinde tüm eşyalarınız güvenle araçlara yüklenir.
  • Kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmamızın asansörlü nakliye hizmeti ile de büyük, küçük tüm eşyalarınız istediğiniz kata güvenle taşınır. Böylelikle olası deformelerin önüne geçilir.
  • Firmamızın sunduğu bir diğer hizmet ise depolama hizmetidir. Yük ve eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca sizin için ayrılmış bölmelerde güvenle saklar ve muhafaza ederiz.
  • Tüm bunların yanında eşyalarınızı emanet ettiğiniz firmanın çelik kasaya sahip ve kapalı nakliye kamyonlarının bulunması güvenli taşımacılık için zorunludur. Bu nedenle sahip olduğumuz geniş filomuz ile Ankara şehir içi nakliye firmaları arasında fark yaratmayı başarmış firmamız tüm araçlarıyla sizlerin hizmetindedir.

Ankara şehir İçi Nakliye Fiyatları

Ankara şehir içi nakliye fiyatları firmamızda siz değerli müşterilerimiz için geliştirdiğimiz bir hesaplama sistemi bulunmaktadır. Bu hesaplama sistemi sayesinde tüm taşımacılık masraflarınızı kendiniz hesaplayabilecek ve bütçenizi çıkan tutara göre belirleyebileceksiniz. Her geçen gün sizleri daha mutlu etmek adına tüm ekibimizle çalışıyor ve Ankara şehir içi nakliye firmaları arasında en iyisi olmak için uğraşıyoruz. Sizlerde evinizi ya da ofisinizi taşımak istiyor ancak güvenli ve kaliteli bir firma arıyor iseniz hemen bizimle iletişime geçerek alanında uzman ekibimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hemen Ara Teklif Al