Arşivler: fleets

Fleets Name
Evden Eve Nakliyat
Category
Evden Eve Nakliyat

Fleets Details

Ankara şehir içi nakliyat şehirler arası nakliyat gibi olmaz. Alanında uzman ve güvenilir ekibimizle, her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Ankara şehir içi nakliyat şehirler arası nakliyat gibi olmaz. Alanında uzman ve güvenilir ekibimizle, her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Hem eşyalarınızın sökülüp paketlenmesini yapıyoruz hem de götürdüğümüz adreste eşyalarınızı yerine yerleştiriyoruz. Gece gündüz, hafta içi hafta sonu demeden; ofisinizi, evinizi, deponuzu istediğiniz adrese taşıyoruz.

Her iş sektöründe olduğu gibi nakliyat sektöründe de çürük elmalar fazlasıyla mevcut. Anlaştığınız nakliyat firması eşyalarınıza zarar verebilir, eşyalarınız kaybolabilir (!), yanlış adrese gidebilir. Bunlar firma tarafından sizi dolandırmak adına kasıtlı yapılabileceği gibi tamamen yanlışlıkla da yapılabilir. İşte işin de iyi olmayan insanlar da özensiz iş yaparak bu kötü sonuçları doğurabilir. Biz her zaman işimiz de en iyi olmayı hedefledik. Müşteriye sadece ticari amaçla bakmıyoruz. Müşteriye güven verebilmek en önemli şey. Güvenin oluşturan temel etkinin iş ahlakı ve samimiyet olduğunu düşünüyoruz. Dürüst olmak başlıca prensibimiz. Ondan sonra ise işi samimiyet üzerine kurmak geliyor. İşimizi en iyi şekilde ve kaliteli ekipmanlar ile yaptığımızdan bahsetmiyoruz bile. Ayrıca tırlarımız da eşyalarınız için oldukça güvenli. Eşyanızı nasıl bize emanet ediyorsanız aynı şekilde buluyorsunuz.

Şehir içi taşımacılık da, özellikle verilen adrese götürme konusunda çok hassas davranılmalı. Sizin bu yandan şüpheniz olmasın. Verdiğiniz adrese eşyalarınızı gece gündüz, hangi saatte isterseniz o saatte getiriyoruz. Eşyalarınızı tecrübelimizle sabit iş anlayışımızla, program ve belli bir plan dâhilinde taşıyoruz. Siz müşterilerimizle sağlıklı iletişim içerisinde kalarak, sizden de haberdar bir şekilde hareket ediyoruz. En teknolojiye uygun ekipmanlarımız ile en kaliteli taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Bir taşınma taslağı hazırlıyoruz. Adım adım bu taslağı uyguluyoruz. Böylelikle ortaya da temiz iş çıkmış oluyor. 

Fleets Name
Şehirlerarası Nakliye
Category
Şehirlerarası Nakliye
Weight Capacity
660 Kg
Fuel Type
Diesel
Dimensions
267 x 187 x 166 (cm)

Fleets Details

En iyi şehirlerarası nakliyat firması olarak da isminden söz ettiren Uluyol Nakliyat, profesyonelliğini bu alandaki hizmetlerine de yansıtmaktadır.

En iyi şehirlerarası nakliyat firması olarak da isminden söz ettiren Uluyol Nakliyat, profesyonelliğini bu alandaki hizmetlerine de yansıtmaktadır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda eşyaların ambalajlama-paketleme, taşınma, yerleştirme-kurulum ve montaj gibi tüm işlemleriyle yakından ilgilenen firmamız, mükemmeliyetçilik anlayışını düstur edinmektedir.

Kusursuz hizmet arayanların beklentilerine cevap veren firmamız, hem bütçesine hem de eşyalarına değer verenlerin ilgi odağıdır.

Her zaman olduğu gibi şehirler arası nakliye hizmetinde de sadece kendi birinci sınıf yüksek standart kaliteli malzemelerinden ve gelişmiş araç filosundan yararlanmaktadır. Bu itibarla Uluyol Nakliyat, asla kiralık araç kullanmamakta, anlaşılan fiyat hârici ek ücret talep etmemekte ve teslim süresine sâdık kalmaktadır.

Ankara şehirler arası nakliyat uzun mesafeli taşımacılık faaliyetlerimiz arasında yer almakta olup, firmamız tüm Türkiye’ye sunduğu nakliyat hizmetleriyle ön plandadır.

Fleets Name
Şehir İçi Nakliye
Category
Şehir İçi Nakliye
Weight Capacity
700 Kg
Fuel Type
Diesel
Dimensions
267 x 187 x 166 (cm)

Fleets Details

Şehir içi nakliye ve şehirlerarası nakliye ev, ofis ve benzeri mekânların taşınmasında ihtiyaç duyulan bir uygulama olmaya devam etmektedir.

Şehir içi nakliye ve şehirlerarası nakliye ev, ofis ve benzeri mekânların taşınmasında ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Bu işlem yıllar önce geleneksel nakliye yöntemleri ile yapılırken artık modern araçlar kullanılır olmuştur. Dolayısıyla nakliye, profesyonel bir sektör hâline gelmiştir.

Evini veya işyerini taşımak isteyenler hiçbir şeye elini bile sürmeden, paketleme malzemesi ve taşıyacak adam bulma gibi sorunlarla uğraşmadan, güvenle ve rahatça taşınma fırsatına kavuşmaktadır. Ankara Uluyol Nakliyat da bu alanda uzun süredir hizmet veren prestijli firmaların başında gelmektedir.

Merkezi Ankara’da olmasına rağmen Türkiye’nin tüm şehirlerine, ilçe, semt ve mahallelerine kaliteli hizmet sunan Uluyol Nakliyat, her türlü nakliye ihtiyacının çözüm noktasıdır.

Şeffaf, nitelikli ve hızlı hizmet ilkesiyle hareket eden Uluyol Nakliyat; ‘taşımacılık hizmeti, sorumluluk bilinci taşımayı gerektirir!’ sloganından güç almaktadır. Müşterilerinin eşyalarını onlar gibi sahiplenerek sürecin her aşamasında büyük hassasiyet gösteren Uluyol Nakliyat Ankara ve tüm şehirler için profesyonel nakliyenin doğru adresidir.

Hemen Ara Teklif Al