Evden Eve Nakliyat

Ankara Asansörlü Nakliye
Fleets Name
Evden Eve Nakliyat
Category
Evden Eve Nakliyat

Fleets Details

Ankara şehir içi nakliyat şehirler arası nakliyat gibi olmaz. Alanında uzman ve güvenilir ekibimizle, her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz.

Ankara şehir içi nakliyat şehirler arası nakliyat gibi olmaz. Alanında uzman ve güvenilir ekibimizle, her daim müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyoruz. Hem eşyalarınızın sökülüp paketlenmesini yapıyoruz hem de götürdüğümüz adreste eşyalarınızı yerine yerleştiriyoruz. Gece gündüz, hafta içi hafta sonu demeden; ofisinizi, evinizi, deponuzu istediğiniz adrese taşıyoruz.

Her iş sektöründe olduğu gibi nakliyat sektöründe de çürük elmalar fazlasıyla mevcut. Anlaştığınız nakliyat firması eşyalarınıza zarar verebilir, eşyalarınız kaybolabilir (!), yanlış adrese gidebilir. Bunlar firma tarafından sizi dolandırmak adına kasıtlı yapılabileceği gibi tamamen yanlışlıkla da yapılabilir. İşte işin de iyi olmayan insanlar da özensiz iş yaparak bu kötü sonuçları doğurabilir. Biz her zaman işimiz de en iyi olmayı hedefledik. Müşteriye sadece ticari amaçla bakmıyoruz. Müşteriye güven verebilmek en önemli şey. Güvenin oluşturan temel etkinin iş ahlakı ve samimiyet olduğunu düşünüyoruz. Dürüst olmak başlıca prensibimiz. Ondan sonra ise işi samimiyet üzerine kurmak geliyor. İşimizi en iyi şekilde ve kaliteli ekipmanlar ile yaptığımızdan bahsetmiyoruz bile. Ayrıca tırlarımız da eşyalarınız için oldukça güvenli. Eşyanızı nasıl bize emanet ediyorsanız aynı şekilde buluyorsunuz.

Şehir içi taşımacılık da, özellikle verilen adrese götürme konusunda çok hassas davranılmalı. Sizin bu yandan şüpheniz olmasın. Verdiğiniz adrese eşyalarınızı gece gündüz, hangi saatte isterseniz o saatte getiriyoruz. Eşyalarınızı tecrübelimizle sabit iş anlayışımızla, program ve belli bir plan dâhilinde taşıyoruz. Siz müşterilerimizle sağlıklı iletişim içerisinde kalarak, sizden de haberdar bir şekilde hareket ediyoruz. En teknolojiye uygun ekipmanlarımız ile en kaliteli taşımacılığı gerçekleştiriyoruz. Bir taşınma taslağı hazırlıyoruz. Adım adım bu taslağı uyguluyoruz. Böylelikle ortaya da temiz iş çıkmış oluyor. 

Hemen Ara Teklif Al