Şehir İçi Nakliye

Fleets Name
Şehir İçi Nakliye
Category
Şehir İçi Nakliye
Weight Capacity
700 Kg
Fuel Type
Diesel
Dimensions
267 x 187 x 166 (cm)

Fleets Details

Şehir içi nakliye ve şehirlerarası nakliye ev, ofis ve benzeri mekânların taşınmasında ihtiyaç duyulan bir uygulama olmaya devam etmektedir.

Şehir içi nakliye ve şehirlerarası nakliye ev, ofis ve benzeri mekânların taşınmasında ihtiyaç duyulan bir uygulamadır. Bu işlem yıllar önce geleneksel nakliye yöntemleri ile yapılırken artık modern araçlar kullanılır olmuştur. Dolayısıyla nakliye, profesyonel bir sektör hâline gelmiştir.

Evini veya işyerini taşımak isteyenler hiçbir şeye elini bile sürmeden, paketleme malzemesi ve taşıyacak adam bulma gibi sorunlarla uğraşmadan, güvenle ve rahatça taşınma fırsatına kavuşmaktadır. Ankara Uluyol Nakliyat da bu alanda uzun süredir hizmet veren prestijli firmaların başında gelmektedir.

Merkezi Ankara’da olmasına rağmen Türkiye’nin tüm şehirlerine, ilçe, semt ve mahallelerine kaliteli hizmet sunan Uluyol Nakliyat, her türlü nakliye ihtiyacının çözüm noktasıdır.

Şeffaf, nitelikli ve hızlı hizmet ilkesiyle hareket eden Uluyol Nakliyat; ‘taşımacılık hizmeti, sorumluluk bilinci taşımayı gerektirir!’ sloganından güç almaktadır. Müşterilerinin eşyalarını onlar gibi sahiplenerek sürecin her aşamasında büyük hassasiyet gösteren Uluyol Nakliyat Ankara ve tüm şehirler için profesyonel nakliyenin doğru adresidir.

Hemen Ara Teklif Al