Şehirlerarası Nakliye

Fleets Name
Şehirlerarası Nakliye
Category
Şehirlerarası Nakliye
Weight Capacity
660 Kg
Fuel Type
Diesel
Dimensions
267 x 187 x 166 (cm)

Fleets Details

En iyi şehirlerarası nakliyat firması olarak da isminden söz ettiren Uluyol Nakliyat, profesyonelliğini bu alandaki hizmetlerine de yansıtmaktadır.

En iyi şehirlerarası nakliyat firması olarak da isminden söz ettiren Uluyol Nakliyat, profesyonelliğini bu alandaki hizmetlerine de yansıtmaktadır. Müşterilerin talepleri doğrultusunda eşyaların ambalajlama-paketleme, taşınma, yerleştirme-kurulum ve montaj gibi tüm işlemleriyle yakından ilgilenen firmamız, mükemmeliyetçilik anlayışını düstur edinmektedir.

Kusursuz hizmet arayanların beklentilerine cevap veren firmamız, hem bütçesine hem de eşyalarına değer verenlerin ilgi odağıdır.

Her zaman olduğu gibi şehirler arası nakliye hizmetinde de sadece kendi birinci sınıf yüksek standart kaliteli malzemelerinden ve gelişmiş araç filosundan yararlanmaktadır. Bu itibarla Uluyol Nakliyat, asla kiralık araç kullanmamakta, anlaşılan fiyat hârici ek ücret talep etmemekte ve teslim süresine sâdık kalmaktadır.

Ankara şehirler arası nakliyat uzun mesafeli taşımacılık faaliyetlerimiz arasında yer almakta olup, firmamız tüm Türkiye’ye sunduğu nakliyat hizmetleriyle ön plandadır.

Hemen Ara Teklif Al