x
U L U Y O L

Şehir İçi Nakliye Ücretleri

Nakliye hizmeti özellikle köyden kente göçün yaşanması sonucunda ortaya çıkan ve kentleşmenin yaygın olması ile birlikte artış göstermiş olan hizmet türüdür. Bu hizmet türü eşyaların ve fabrika ürünlerinin hatta meyve ve sebzelerin, yiyeceklerin taşınması gibi birçok alanı kapsamaktadır. Nakliyat hizmeti kendi içinde farklı alt hizmet türlerine ayrılmaktadır. Bu hizmetler genel olarak; evden eve nakliyat, şehir içi nakliyat, şehirler arası nakliyat, ülkeler arası nakliyat, fabrika ve işyeri nakliyatı olarak sıralanabilmektedir. Her bir nakliyat hizmetinin ise kendine özel fiyatlandırmaları bulunmaktadır. Şehir içi nakliye ücretleri taşınacak olan eşya kapasitesine ve eşya taşınması gereken alanın uzaklık mesafesine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Bir diğer etken ise hizmet kalitesidir. Firmalar piyasa fiyatlarından çok daha uygun fiyat teklifi sunuyorlarsa genellikle merdiven altı işlem yapmakta ve bunun hiçbir yasal dayanağı bulunmamaktadır. Bu durum sonucunda ise nakliye sektöründe güven sarsılması yaşanması olası bir durumdur. Firmamız bünyesinde vermiş olduğumuz her bir hizmet yasal prosedürlere uygun olarak gerçekleştirilmekte olup hizmet kalitesi göz önünde bulundurulduğunda tamamen bütçe dostu niteliği taşımaktadır. Sizler de nakliye firması seçerken titiz davranıyor ve güvenilir bir firma ile çalışmak istiyorsanız hizmetlerimizden yararlanmak için kurumumuz ile irtibata geçebilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Fiyatları


Evden eve nakliye kişinin herhangi bir işlem yapmadan kolaylıkla evini taşımasına imkan sağlayan nakliye türüdür. Bu nakliye türünde paketleme işlemleri de firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Lakin her firmada bu söz konusu olmayabilir. Bu sebeple hizmet almadan önce firma ile talepleri konuşmak en doğru karar olacaktır. Ankara Uluyol Nakliyat firmamızca vermiş olduğumuz hizmet türleri arasında yer alan evden eve nakliyat, uzman personellerimiz yardımı ile gerçekleştirilmektedir. Firmamız personelleri daha önce anlaşılmış olan adreslere gelerek istendiği takdirde eşyaların paketleme işlemlerini gerçekleştirmektedir. Paketlemede kullanılan ambalajlar eşyaların korunmasına büyük katkıda bulunmakta ve en kaliteli ürünler arasından seçilmektedir. Personellerimiz paketleme konusunda da son derece bilgi sahibidir. Hangi ürünün nasıl daha sağlam bir şekilde taşınması gerektiğine dikkat ederek işlemleri bu yönde gerçekleştirmektedir. Ayrıca montaj ve demontaj uygulamalarımız mevcuttur. Mobilyalarınızın hasar görmeden taşınması adına bu da oldukça önemli bir adımdır. Sizler de Ankara ve çevresi için nakliye hizmeti almak istiyor ve güvenilir bir firma arıyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Evden eve nakliyat fiyatlarımız eşyalarınıza uygun olacak şekilde belirlenmektedir.


Asansörlü Nakliye Fiyatları


Asansörlü nakliyat çok katlı yapıların artması ile birlikte önemli bir ihtiyaç olmuştur. Zira yüksek katlara insan gücü ile eşya taşınması zor olacak ve eşyaların hasar görme riski artacaktır. Apartmanlarda kullanılan asansörler ise yük taşımaya uygun yapıda değildir. Firmamız bünyesinde vermiş olduğumuz asansörlü nakliyat hizmetleri son derece hızlı bir şekilde gerçekleşmekte ve zaman tasarrufu imkanı sunmaktadır. Üstelik asansörlü olması gözünüzü korkutmasın. Zira asansörlü taşımacılıkta da en önem verdiğimiz unsurlardan biri eşyaların güvenilir bir şekilde taşınmasıdır. Bu sebeple özel korunaklı asansörler ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Asansörlü nakliyat fiyatları diğer nakliye ücretlerine oranla çok daha uygundur. İnsan gücünün karşılığı bir makineye oranla daha fazla olacaktır. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi için iletişime geçin.


Şehir İçi Fabrika Nakliye Fiyatları


Fabrikaların taşınması adına fabrika nakliyesi hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Fabrika nakliye fiyatları evden eve nakliye fiyatlarına oranla daha değişik biçimde hesaplanır. Zira burada taşınması gereken endüstriyel makinalar bulunmakta ve ayrı araçlar tercih edilmektedir. Fiyatlar için iletişime geçebilirsiniz.
 

İletişime Geç