Merak Ettikleriniz

Ankara Uluyol Nakliyat

Merak Ettiğiniz Tüm Detaylar

Web sitemizde bulunan canlı WhatsApp destek butonuna tıklayarak yetkili arkadaşlarımıza bağlanabilirsiniz. Size en kısa sürede yardımcı olunacaktır. Yetkiliden anında bilgi alabilirsiniz.

Evet, taşınmanız esnasında tüm süreçler sigortalı olarak yürütülmektedir. Taşıma öncesince sözleşme imzalanarak işlemlere başlanır.

Taşınma ile ilgili sözleşme imzalandıktan sonra belirtilen tarih ve saatte randevu ayarlanmaktadır. Belirtilen saatte ilgili adrese aracımız gelerek hızlı bir şekilde taşınmanıza başlanır. Uzman kadromuz işleminizi hızlı bir şekilde tamamlayacaktır.

Firmamıza ait araçlarımızla asansörlü olarak taşıma işlemi yapılmaktadır. Ev veya iş yerinize ait keşif yapıldıktan sonra sizlere detaylı olarak yetkili  tarafından bilgi verilecektir.

Ankara Nakliye

Sıkça Sorulan Sorular

Eşyalarınızın yoğunluğuna ve araç büyüklüğüne göre beş, altı veya yedi kişilik ekip ile işlemleriniz yapılmaktadır.

Nakliyat sigortasının yapılması için yasal bir zorunluluk bulunmamaktadır. Şehir içi taşımada sigortalama şartı aranmasa da, şehirlerarası taşımada sigorta işlemi yapılmaktadır.

Ankara Uluyol Nakliyat hem kişisel hem de kurumsal firmalara çözüm odaklı çalışarak ihtiyaca uygun en iyi hizmeti, en hesaplı fiyatıyla vermektedir.

Hemen Ara Teklif Al